Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Václav Bernard 
Starosta

Novinky

26.05.2020

Tichý protest "Černý den pro obce a kraje"

Odhadovaný dopad vládního návrhu do příjmů rozpočtu obcí, měst a krajů bude celkem více než 16 miliard korun. U obcí se příjmy sníží přibližně o 1 100,- Kč/obyvatel a u krajů o 400,- Kč/obyvatel. V případě městyse Všeruby se tak jedná o výpadek ve výši přibližně 870 000,- Kč.

Detail Aktuality

21.05.2020 - 22.06.2020

Bezúplatný převod pozemků v k.ú. Všeruby u Kdyně

Detail Úřední deska

18.05.2020

Kniha Svoboda nebyla zadarmo

Kniha Svoboda nebyla zadarmo vycházející u příležitosti 75. výročí osvobození Plzně a jihozápadních Čech americkou armádou, je nepatrným vděkem mužům v olivově zelených uniformách, kteří pod vlajkou plnou hvězd a pruhů přinesli českému lidu svobodu a konec nacistického útlaku.

Detail Aktuality