Obsah

Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.


Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.


O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

Novinky

24.12.2017

Půlnoční mše v kostele sv. Anny na Tanaberku

V kostele sv. Anny na Tanaberku se koná 24.12.2017 od 22:00 půlnoční mše svatá.

Detail Kalendář akcí

27.12.2017

Přeshraniční akce - společná procházka Eschlkam-Maxov

Ve středu 27. prosince se uskuteční přeshraniční akce, kterou pořádá partnerská obec Eschlkam ve spolupráci s městysem Všeruby. Setkání účastníků je v 10 hodin v Eschlkamu u restaurace Zur Post. Poté se jde pěšky do Maxova, do kostela sv. Jana Křtitele. Po prohlídce kostela se účastníci přesunou do bývalé požární zbrojnice, kde na ně bude čekat svařené víno a vánoční cukroví. Délka trasy se předpokládá okolo 15 km. Za velmi nepříznivého počasí se akce ruší.

Detail Kalendář akcí

30.12.2017

Česko-bavorské Vánoce na Tanaberku

Ve 14:00 se koná Česko-německá mše svatá v kostele sv. Anny. Po mši svaté jsou všichni srdečně zváni na společné setkání u svařeného vína a vánočního cukroví. Hrají Rittsteiger Dreigsang a Chodský soubor Mrákov. Kdo má chuť, může vyrazit na Tanaberk pěšky. Sraz účastníků u kostela sv. Michaela Archanděla ve Všerubech je ve 12:45. Při velké nepřízni počasí se ruší pouze společná procházka.

Detail Kalendář akcí

03.01.2018

Přeshraniční akce - společná procházka Eschlkam - Hyršov

Ve středu 3. ledna 2018 se uskuteční přeshraniční akce, kterou pořádá partnerská obec Eschlkam ve spolupráci s městysem Všeruby. Setkání účastníků je v 9:45 hodin v Eschlkamu u restaurace Zur Post, nebo v 10 hodin na hraničním přechodu Eschlkam/Všeruby. Poté se jde pěšky do Hyršova, do kostela Dobrého Pastýře. Po prohlídce kostela se účastníci vydají na zpáteční cestu. Délka trasy se předpokládá okolo 12 km. Za velmi nepříznivého počasí se akce ruší.

Detail Kalendář akcí